Головна » 2015 » Вересень » 14

У Рівному за сприяння мецената Антона Сачука був проведений другий Кубок Рівного з футболу серед школярів. Два роки тому змагання присвятили "ЄВРО-2012". Нині турнір пройшов в рамках європейського "Тижня масового футболу УЄФА". Всього в Кубку участь взяли чотири команди.

"Ці змагання ми проводимо вдруге після дворічної перерви. Самі діти і ми як організатори хочемо цей турнір зробити щорічним. Чим більше змагань буде проходити в  місті з футболу, тим вищим буде рівень підростаючих футболістів. Від цього виграють усі", - розповів голова міської федерації футболу Валерій Гладков.

У підсумку в нелегкому фінальному поєдинку із ЗОШ №14 перемогу в змаганнях виборола збірна ЗОШ №27.

А от нинішній чемпіонат міста серед ДЮСШ став восьмим за ліком.  Присвятили турнір засновнику ДЮФЛ Рівненської обл ... Читати далі »

Переглядів: 1309 | Додав: Азир | Дата: 14.09.2015 | Коментарі (0)