Тренери спортшколи "Верес"

Тренер-викладач - Шекель В’ячеслав Степанович, народився 24 жовтня 1971 року в м. Рівне. Освіта вища, закінчив Львівський державний інститут фізичної культури і спорту, має І першу тренерську категорію. Грав у командах майстрів. Працює в спортивній школі з 2000 року.

Тренер-викладач – Ніколайчук Олександр Валентинович, народився 03 листопада 1975 року в с. Рубче Рівненського район. Освіта вища, закінчив Волинський державний університет ім. Лесі Українки, має І тренерську категорію, працює в спортивній школі з 2000 року.

Тренер-викладач – Гіль Олександр Анатолійович, народився 03 грудня 1954 року в м. Рівне. Має ІІ тренерську категорію. Арбітр І категорії з футболу, судив ігри аматорських команд та команд майстрів ІІ та першої ліги. Суддя національної категорії з футзалу, обслуговував ігри вищої ліги футзалу. Працює в спортивній школі з 1999 року.

Тренер-викладач – Дьомушкін Сергій Володимирович, народився 04 квітня 1976 року в м. Рівне. Освіта вища, закінчив Рівненський державний гуманітарний університет, має І тренерську категорію. Грав у командах майстрів. Працює в спортивній школі з 2006 року.

Тренер-викладач - Кубишкін Юрій Володимирович, народився 01 квітня 1961 року в м. Луганськ. Освіта вища, закінчив Міжнародний економіко-гуманітарний університет, має І тренерську категорію, працює в спортивній школі з 1992 року.

Тренер-викладач – Волков Микола Михайлович, народився 10 жовтня 1954 року в м. Єлець (Росія). У 1976 році закінчив Ленінградський інститут фізичної культури ім. П.Ф. Лесгафта. Виступав за команди «Мясокомбінат» (Ленінград), «Торпедо» (Гатчина), «Авангард» (Рівне), «Торпедо» (Рівне). Вихованці тренера виступали в командах другої, першої та вищої лігах СРСР та України. Має І тренерську категорію, працює в спортивні школі з 1978 року.

Тренер-викладач – Кобилецький В’ячеслав Прокопович, народився 15 квітня 1951 року в с. Новостав Дальній Рівненського району Рівненської області. Освіта вища, закінчив Луцький державний педагогічний інститут ім. Лесі Українки. З 1989 по 1996 року працював тренером команди «Авангард», головним тренером ФК «Верес» (Вища ліга чемпіонату України). В спортивній школі працює з 1978 року, має І тренерську категорію.

Тренер-викладач – Яцюк Микола Олександрович, народився 29 жовтня 1959 року в м. Рівне. Освіта вища, закінчив Луцький державний педагогічний інститут ім. Лесі Українки, має ІІ тренерську категорію, в спортивній школі працює з 2011 року.

Тренер-викладач - Іщук Павло Миколайович, народився 12 липня 1987 року в м. Рівне. Освіта вища, закінчив національний університет фізичного виховання і спорту У країни. Грав у командах майстрів. В спортивній школі працює з 2010 року.

Тренер-викладач – Кучер Олег Миколайович, народився 17 листопада 1971 року в м. Рівне. Освіта вища, закінчив Рівненський державний інститут. В минулому гравець основного складу ФК «Металіст» Харків. В спортивний школі працює з 2013 року.